Зміни на тренерському містку МФК Миколаїв і МФК Миколаїв-2

Керівництвом клубу МФК Миколаїв прийнято рішення  не залучати нових фахівців до кінця осінньої частини чемпіонату. 

Як повідомляє прес-служба корабелів – наразі виконуючим обов’язки головного тренера МФК Миколаїв, з виконанням своїх прямих обов’язків спортивного директора команди призначений Чаус Юрій Богданович, його помічником буде Кононенко Андрій Вікторович. 

В.о головного тренера МФК Миколаїв-2 призначено В’ячеслава Мазараті, а його помічником – Володимира Пономаренко.

Дмитро Назаренко буде працювати в розташуванні двох команд і U 19. Роман Чумак продовжить працювати тренером воротарів.

Юрій Чаус поділився враженнями від призначення і розповів, чим команда займеться найближчим часом:

«Чого вже кривити душею, для мене призначення не було великим сюрпризом. На даний момент команда знаходиться не в дуже хорошому психологічному стані. На першому тренуванні ми провели тест і команда показала, що фізично готова. В першу чергу будемо працювати над психологією і трохи змінимо малюнок гри.

Зараз нам необхідно ближче познайомитися з хлопцями. Не дивлячись на те, що ми знаходимося в одному клубі, працювати разом в тренувальному процесі – це зовсім інше. Будемо дивитися, як хлопці викладаються на тренуваннях і розуміємо з ким продовжимо працювати, а з ким нам доведеться попрощатися.

МФК Миколаїв-2 продовжить працювати під керівництвом Мазараті, Пономаренко і Назаренко. Ми з В’ячеславом Григоровичем поспілкувалися, домовилися про те, що для хлопців залишаться ті ж вимоги, що були і раніше.

Ми будемо залучати молодих гравців в першу команду. Спочатку вони будуть тренуватися зі старшими, а потім і потрапляти в заявку. Аналогічна ситуація і з другою командою. Ті хлопці, які будуть отримувати мало ігрової практики в першій команді і вони заявлені за другу, будуть залучатися до матчів у другій лізі, щоб підсилювати склад, щоб ділитися досвідом »

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)