«OlympicLab»: Історія успіху від Олени Федорової

У середу, 16-го жовтня Олена Федорова в рамках всеукраїнського проекту «OlympicLab» від Національного олімпійського комітету України зустрілась із вихованцями Мішково-Погорілівської загальноосвітньої  школи-інтернат. 

Призерка чемпіонатів світу і Європи, учасниця трьох Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України зі стрибків у воду розповіла школярам про власний шлях до успіху у великому спорті  та поділилася досвідом, якого набула за 27 років спортивної кар’єри.

«Коли у мене щось не виходило я злилася, але потім брала себе в руки і працювала в повну силу. Я хочу щоб ви вірили у себе. Будьте наполегливими у своїх тренуваннях  та забудьте про лінощі. Лінь жахливий ворог, якого ви можете зустріти на шляху до переможного п’єдесталу.

Попереду ще дна олімпіада, на яку я мрію потрапити аби змагатися за нагороди. Взагалі  я планую залишатися у великому спорту в якості спортсменки ще декілька років, а потім вирішила спробувати свої сили на тренерській ниві. Всім здобутим досвідом хочу ділитися з майбутнім поколінням олімпійців».

Зустріч із вихованцями та викладачами навчального закладу відбувалася у форматі інтерв’ю, де кожен мав час на спілкування з Оленою. З-поміж безлічі запитань зіркова гостя визначилася з найцікавішими та нагородила їх авторів сувенірною символікою від регіонального відділення НОК України в Миколаївській області.

Без подарунків не залишилася й спортивно-обдарована молодь Мішково-Погорілівської школи-інтернат, яка здобула друге загальнокомандне місце в обласній спартакіаді, а саме: чоловіча та жіноча команди з волейболу посіли друге та відповідно третє місце, а також стали другими у настільному тенісі та шахах.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)