МБК «Миколаїв» мінімально обіграв дебютантів Суперліги

17-го жовтня у Миколаїв повернувся великий баскетбол. МБК Миколаїв провів першу домашню зустріч в сезоні, обігравши дебютантів Суперліги з перевагою в +1 бал.

Рахунок відкрив Давелл Робі влучним триочковим влучанням, надалі миколаївці завдяки гарним діям в обороні та нападі залишили першу десятихвилинку за собою. 21:14 На початку другої чверті  гості швидко зрівняли рахунок, а під її завершення закинули на 6 очків більше ніж господарі майданчика, але перевага після першої половини гри була на користь корабелів. 32:31

З початку третьої чверті у СК Надія боротьба за важливі 3 очки точилася на кожному сантиметрі майданчика. Суперникам корабелів було під силу зрівнювати рахунок, виходити в лідери гри, захищатися та активно діяти в атаці, але перемогти господарів вдома не вдалося. Доля поєдинку вирішувалася  на останніх секундах гри – Миколаїв увійшов в клатч-тайм маючи перевагу в 1 бал, а  гості ж на останніх секундах у своїх спробах були не точними. 74:73

МБК Миколаїв – БК Харківські Соколи – 74: 73 (21:14, 11:17, 30:22, 12:20)

Миколаїв: Зотов 10 + 11пб + 8пб, Луценко 15, Роббі 6, Онуфрієв 16, Приймак 8, Юрченко 0, Хохоник 2, Давидюк 1, Адедиран 8.

Харківські Соколи: Джамар 4 + 5пб, Тіг 15 + 6пб, Джексон 18 + .пб, Жаліс 10, Тарасенко 7, Бояркін 17, Козлов 0, Удоденко 0.