ПІДСУМКИ ОЛІМПІЙСЬКОГО ФЛЕШМОБУ

Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області протягом року провело багато різноманітних спортивних заходів, присвячених олімпійському руху. Вони відбувались як у спеціалізованих спортивних школах, так і в загальноосвітніх школах, а також в інших закладах освіти корабельного краю.

Однією з таких унікальних подій  став флешмоб «Пишаємось українськими олімпійцями та паралімпійцями». Організаторами цього непересічного заходу, який популяризує олімпійський рух і висвітлює олімпійські здобутки миколаївських спортсменів, виступили Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області та Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Днями у головному шаховому центрі Миколаївщини – МОДЮСШ «ОШШК» ім.. Миколи Шелеста відбулось нагородження переможців олімпійського флешмобу.

Заслужені нагороди, дипломи та призи отримали Миколаївський базовий медичний фаховий коледж, ВСП Миколаївський будівельний фаховий коледж КНУБА, Миколаївський фаховий коледж економіки та харчових технологій, Вознесенський коледж МНАУ, Первомайський медичний фаховий коледж Миколаївської обласної ради.

Треба зазначити, що активну участь у флешмобі також взяли Миколаївська ЗОСШ-інтернат №7, Миколаївська спеціальна школа №6, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат. Колективи цих закладів освіти отримали свої нагороди раніше – під час шкільних спартакіадних баталій, на яких вони долучались до флешмобу «Пишаємось українськими олімпійцями та паралімпійцями».

Голова Регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Дмитро Фалько, нагороджуючи переможців олімпійського флешмобу, подякував всім його учасникам за популяризацію олімпійського руху і побажав їм займатись спортом і вболівати за українських спортсменів на найпрестижніших стартах планети, в тому числі на Олімпійських та Паралімпійських іграх.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)