ПРЕЗИДЕНТСЬКА НАГОРОДА ЗА ВІДДАНІСТЬ СПОРТУ

Сьогодні один з найвідоміших спортивних топ-менеджерів Миколаївщини Анатолій Бугайов отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Ця подія для самого Анатолія Івановича, який багато років займається популярізацією легкої атлетики корабельного краю, стала знаковою. Адже почесну відзнаку миколаївцю вручив Президент України Володимир Зеленський.

Церемонія нагородження лауреатів відбулась у сесійній залі Верховної Ради України в рамках 30-річниці підтвердження Всеукраїнським референдумом Акту проголошення  Незалежності України 1 грудня 1991 року. Серед 75 нагороджених, які представляли всі регіони України, фізичну культуру та спорт презентував лише один фахівець – Анатолій Бугайов.

Анатолій Іванович 50 років життя віддав спорту. Він  займався біговими видами легкої атлетики, долаючи дистанції від 1500 метрів до марафону. Після завершення спортивної кар’єри  продовжив займатись розвитком «королеви спорту» у якості інструктора, тренера, та топ-менеджера. з 2008 по 2021 роки  Бугайов –директор Миколаївської СДЮСШОР з легкої атлетики. У 2014 році обраний  Президентом федерації легкої атлетики Миколаївської області, і на цій відповідальній посаді працював до 2020 року. Наразі Анатолій Іванович є першим віце-президентом ФЛАМО.

Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області, Управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації,  спортивна громадськість Миколаївщини щиро вітають  Анатолія Івановича Бугайова з високим званням «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» і бажають йому подальших знакових перемог як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)