Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області провели акцію в рамках модулю «#EcoOlympic»

Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області провели акцію в рамках модулю «#EcoOlympic». Цей захід відбувся у Мішково-Погорілівській загальноосвітній школі-інтернаті.

 

Виконавчий директор обласного олімпійського відділення Вадим Кучмій та головний спеціаліст обласної філії Міносвіти Олена Мошків разом з гостем акції учасницєю Лондонської Олімпіади 2012 року, бронзовою призеркою чемпіонату Європи 2012 року майстром спорту міжнародного класу з легкої атлетики (стрибки у висоту) Оленою Холошою розповіли учням та вчителям школи про олімпійський рух та найкращих спортсменів корабельного краю – чемпіонів та призерів Олімпійських ігор. Олена Холоша також розповіла про свій шлях до спортивних вершин, продемонструвавши присутнім нагороду чемпіонату Європи, та закликала їх до систематичних занять фізичною культурою і спортом. Після конкурсів та вікторин на олімпійську та екологічну тематику учні та вчителі Мішково-Погорілівської школи-інтернату старший вихователь Світлана Рожко, заступник директора Наталя Запотоцька, педагог-організатор Олександра Гаркуша, вчителі фізичної культури Микола Мошків та Андрій Сладков, вчителі, вихователі, технічний та медичний персонал разом з її керівником Віктором Гінкулом та почесними гостями взяли участь у головному екологічному дійстві цієї акції – прибиранні листя та висадці дерев на території школи.
Наприкінці цього непересічного олімпійсько-екологічного заходу всі його учасники отримали подарунки з олімпійською символікою та книги на олімпійську тематику, презентовані Регіональним відділенням НОК України в Миколаївській області.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)