#OlimpicLab завітав на миколаївський «Парад водних видів спорту»

Суботнім ранком, 7-го вересня на Нижній набережній Миколаєва стратувало масштабне спортивне свято водних видів спорту.

Регіональне відділення Національного олімпійського комітету в Миколаївській області долучилося до святкування, організувавши інтелектуально-пізнавальний захід – проект НОК України #OlimpicLab у модулі «Олімпійський чат».

До юних гостей Параду водних видів спорту з майстер-класом завітали відомі спортсмени Миколаївщини, а саме: Антон Холязніков- чемпіон світу з академічного веслування та учасник Олімпійських Ігор 2012 в Лондоні, Антон Бондаренко – чемпіон світу з веслування на тренажерах Concept 2 і Сергій Євдокімов – призер чепіонату Європи з академічного веслування.

Окрім традиційної презентації та розповіді спортсменів про свої досягнення, учасники заходу мали нагоду  випробувати свої сили у змаганнях на концептах. 

На завершення переможці та переможені отримали подарунки, а кожен з учасників #OlympicLab – пам’ятний сувенір з символікою НОК України.

 

  • Такі заходи як #OlympicLab дуже важливі, приємно що діти виявляють зацікавленість і відкривають для себе нові види спорту. На жаль, не всі знайомі з академічним веслуванням. Якщо брати Миколаїв, то у нас є зміна підростаючого покоління, але молодь наразі не особливо зацікавлена виступати за рідне місто через повну відсутність інфраструктури, саме через це місто позбавляє себе іменитих спортсменів. Маю надію що міська влада поміркує над цією глобальною проблемою, адже досвід показує, що наші спортсмени приносять олімпійські лізенціі і очки зовсім іншим містам, хоча є вихованцями Миколаєва, є над чим замислитися, – зазначив Антон Бондаренко у коментарях прес-службі НОК в Миколаївській області.

Автор: Еліна Слюсаренко

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)