У Миколаєві стартував «Парад водних видів спорту», присвячений 230 річниці міста

Суботнім ранком, 7-го вересня на Нижній набережній стартував Парад водних видів спорту, присвячений 230 річниці міста Миколаєва. 

Урочисте відкриття відбулося за участю очільника міста Олександра Сенкевича, начальника Управління у справах фізичної культури і спорту Олега Машкіна та організатора масштабної події – директора КДЮСШ «Атлант» Івана Куліна. Після привітального слова Олександр Сенкевич з Олегом Машкіним нагородили відомих миколаївських спортсменів водних видів спорту, серед яких – Марія Ралчева, Людмила Кукліновська, Антон Холязніков.

Згодом на гостей заходу чекала насичена програма для дітей та дорослих. Змагання з веслування на байдарках і каное серед всіх спортивних шкіл міста, розведення мостів – у акваторію зайшли легендарні двомачтові яхти та інші плавзасоби, майстер-клас від визначних веслувальників, чемпіонів та призерів світової та європейської першості, організований регіональним відділеннням Національного олімпійського комітету в Миколаївській області.

Відзначимо, що на цьому свято не добігає кінця. У неділю, 8 вересня, о 10 годині містяни зможуть побачити парад рятувальної техніки, змагання з веслування на «Драконах», змагання з веслування на дошках САП, регату та змагання з дзюдо.

Автор: Еліна Слюсаренко

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)