«Реал» та «Дніпрянка» обмінялися перемогами в південному дербі

Безліч двохвилинних вилучень та штрафних кидків, радість від перемоги та смуток від поразки – все з чого складається південне дербі було в спарених поєдинках четвертого туру жіночої гандбольної Суперліги між миколаївським Реалом та херсонською Дніпрянкою.

Перша зустріч в сезоні 2019/2020 між заядлими багаторічними суперниками завершилася нічийним результатом. У першому матчі в запеклій боротьбі перемогу вибороли  підопічні Наталі Пархоменко, а другу зустріч залишили за собою вихованці тандему Милославських.

В дебютному матчі рахунок відкрила незмінний лідер херсонської команди Ганна Дябло, продовжили пробивати захист Реала Добровольська, Калигіна та Іщенко. У відповідь двічі поспіль була точною Владислава Слободян та капітан Реала Світлана Аксьонова, яка вражала ворота суперниць влучними дальніми прострілами.

Тим не менш, на перерву Дніпрянка пішла з комфортною перевагою в 4 бали, але згодом херсонські гандболістки не тільки втратили набуте, але і дозволили суперницям господарювати в чужій половині майданчика. Світлана Аксьонова розпочала з вдалої контратаки, потім разом із партнерками по команді розіграла гарну позиційну атаку  і ще одна точна дальня спроба у виконанні 6-го номера Реала принесла команді переможне 31 очко, на противагу 29 Дніпрянки.

Друга зустріч як і передбачалося була не менш напруженою та складною для миколаївського колективу. Провал у захисті, менш активні дії у нападі та проблеми з ротацією складу призвів до перемоги Дніпрянки з перевагою в +8.

У підсумку, за результатами 4-го туру команди обмінялися перемогами, розділивши очки навпіл.

17 жовтня, 4 тур(перший матч) : Дніпрянка – Реал – 29:31 (14:13)

Реал: Світлана Аксьонова 11, Христина Бабій 8, Лілія Рябокінь 5, Владислава Слободян 3,  Дарина Каганець 2, Ольга Шлюхтіна 1, Анастасія Козлова 1.
 
18 жовтня, 4 тур (другий матч) : Дніпрянка – Реал – 28:20 (14:9)
 
Реал: Світлана Аксьонова 4, Лілія Рябокінь 4,  Христина Бабій 3 ,Владислава Слободян 3,  Анастасія Дереклеєва 3,  Наталія Сітенька 2, Ольга Шлюхтіна 1.
 
Автор: Еліна Слюсаренко
 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)