ГАНДБОЛ. СУПЕРЛІГА 22 ЖОВТНЯ – «ГАЛИЧАНКА» (ЛЬВІВ) – «РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – 34:24 (18:12) 23 ЖОВТНЯ – 32:27 (16:13)

Два спарених матча на майданчику багаторазових- діючих чемпіонок України для миколаївського клубу були серйозним випробуванням. Адже «Галичанка» не часто програє в гостьових стінах, не говорячи вже про свою домашню арену. І навряд чи хтось з фахівців жіночого гандболу припускав, що львів’янки віддадуть очки своїм суперницям.

Але перші хвилини стартового поєдинку були за «Реалом», який двічі лідирував. Перший м’яч гостей на рахунку Альони Божко, яка загалом засмутила львівського голкіпера Марію Полях 5 разів. Тільки після рахунку 3:4 господарки перехопили ініціативу і за декілька хвилин вже мали вагому – 8:4  перевагу.

Яка стала ще більш відчутною перед перервою, на яку команди пішли за рахунку 18:12.

Другий тайм також пройшов за сценарієм підопічних Віталія Андронова, у складі яких головною діючою особою була Діана Дмитришин. Вона зуміла вразити ворота гостей 12 разів. Серед реалісток найбільш результативною виявилась Анастасія Дереклєєва, яка закинула 7 м’ячів. «Галичанка» здобула впевнену – 34:24 перемогу.

Друге протистояння розпочалося з голу тієї ж Альони Божко, якій адекватно відповіла та ж сама Діана Дмитришин. Рівна боротьба точилась до рахунку 10:10, коли двічі поспіль влучила Дмитришин.  Останніми перед відпочинком снайперами стали львів’янка Анастасія Мелекесцева та реалістка Вікторія Руда, яка висвітлила на табло остаточний рахунок першого тайму – 16:13.

Коли Руда на початку другої половини зустічи мінімізувала перевагу «Галичанки» – 19:18, а Божко в наступній гостьовій атаці вперше за два матчі установила очковий паритет, виникла довгоочікувана ігрова інтрига. А ще за за хвилину Анастасія Дереклєєва вперше ж виводить «Реал» в лідери – 19:20. Влучний кидок Божко, и  гості ведуть вже два м’ячі. Юлія Головко (двічі) та Ірина Прокопяк відповідають своїми влучаннями, і знову господарки попереду – 23:22. Після чергового результативного кидка Головко за рахунку 30:25 стало зрозуміло, що «Галичанка» знову переможе.

Остаточний рахунок матчу – 32:27 зафіксував шосту звитягу лідера чемпіонату, який поки що не втратив жодного очка. Для «Реала», який також провів шість матчів, це була третя поразка у сезоні.