Миколаївська ДЮСШ № 7 стала місцем проведення спортивного заходу «#OLIMPIС  LAB”

Організатором цієї  непересічної події, в якій взяли участь 6-7 річні вихованці школи, а також учні миколаївської школи інтернату № 5, виступило Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області. Початок цього дійства був дуже захоплюючим. Виконавчий директор обласного олімпійського  відділення Вадим Кучмій презентував всім присутнім фільм «Олімпійці Миколаївщини», в якому висвітлювалось олімпійське минуле та сьогодення Корабельного краю. Окремим розділом фільму були кадри з останньої Олімпіади, яка відбулась у Токіо. Втому числі відеоматеріал про півфінальний двобій срібного олімпійського призера Парвіза Нісібова.  Програючи Мохаммеду Ібрагіму Ель-Сайєду з Єгипту з рахунком 0:5, 22-річний українець показав справжній бійцівський характер. Він зумів набрати три бали, які судді після відеоперегляду анулювали. Але це тільки додало сил і бажання Парвізу – він спочатку заробив одне очко, а потім ще три, скоротивши перевагу суперника до двох балів – 4:6. А за лічені секунди до завершення сутички Насібов зумів заробити два переможні бали, які, за рівного – 6:6 рахунку дозволили йому вибороти місце в олімпійському фіналі! Створивши справжню сенсацію, 22-річний  вихованець миколаївської ДЮСШ № 7, який наразі захищає кольори Запоріжжя, виборов срібну олімпійську нагороду! Разом з юними атлетами та їх батьками цей відеоролик дивився і коментував наставник Парвіза Насібова,  заслужений тренер України  Микола Леонтійович Салєєв. Після завершення фільму він розповів, як Парвіз вперше прийшов до борцівської секції,  як наполегливо  тренувався і як отримав від свого тренера прізвисько «Ураган». Адже юнак був завжди налаштований на перемогу, і зупинити його було вкрай складно…

Потім Микола Салєєв зателефонував Парвізу, і в відеорежимі «он-лайн» маленькі атлети поспілкувались зі своїм видатним земляком. Вони задавали питання, а олімпійський медаліст залюбки відповідав та давав поради. Зокрема, що тренуванню, як і навчанню, треба приділяти дуже багато часу. А також треба вірити у свої сили і без вагань йти до своєї мети. Тільки тоді можна досягти серйозних перемог як у спорті, так і в житті!  

Треба зазначити, що завдяки видатному досягненню Парвіза Насібова Миколаївська міська рада зробила подарунок ДЮСШ № 7 – автобус для поїздок на змагання та учбово-тренувальні збори.

Сам же срібний призер Токійської Олімпіади отримав особисті подарунки – квартиру від Запорізького міськвиконкому та автомобіль від прихильників своїх спортивних звитяг. А також грошову премію від держави, яку отримали і його тренери, в тому числі Микола Салєєв.

Наприкінці цього непересічного олімпійського заходу наставник чемпіона прочитав свій вірш, присвячений, звичайно ж, всім наставникам, які готують спортсменів найвищого міжнародного рівня!

Після чого виконавчий директор обласного  відділення НОК України в Миколаївській області Вадим Кучмій вручив всім вихованцям ДЮСШ № 7, та учням школи-інтернату № 5 книжки, зошити, ручки, значки з олімпійською символікою, а також футболки з емблемою «#OLIMPIС  LAB».

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)