Дерев’янченко програв чемпіонський бій одноголосним рішенням суддів

Миколаївський боксер Сергій Дерев’янченко в бою за вакантні чемпіонські пояси IBF і IBO в середній вазі поступився казахстанцю Геннадію Головкіну.

На легендарній арені Madison Square Garden в Нью-Йорку  Дерев’янченко в першому раунді опинився в нокдауні, після удару в потилицю від суперника.

Надалі Сергій всіма силами спробував вирівняти бій і гідно захищався від ударів Головкіна.  У другій частині поєдинку боксери йшли в розмін ударами, але судді були одностайними: 114: 113, 115: 112, 115: 112 на користь Головкіна.

«Розсічення сильно змінило бій. Часом я не міг бачити. Ну а він цілився в око. Але я не буду виправдовуватися. Вийшло те, що вийшло, я зробив все, що міг. Коли я почав рухатися, то зрозумів, що давав йому простір і отримував удари, які він викидав. Тому я вирішив дати бій, підходити ближче і не давати дистанції для маневру.

Нокдаун? Він вдарив мене по потилиці. Удар прийшовся в область за вухом. Я не бачив його, але, насправді, він сильно мене не вразив. Я піднявся і не був пошкоджений, так що міг продовжувати. Так що нічого не було. Нічого поганого.

Я хотів би отримати реванш, якщо це можливо. Я готовий, – повідомив Сергій Дерев’яенчнко одразу після оголошення переможця».

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)