Миколаївська рапіристка Аліна Полозюк виграла Кубок України

17-річна фехтувальниця впевнено дійшла до стадії півфіналу, де в напруженому протистоянні перемогла одну з найсильніших юніорок країни Анну Тараненко (15:14). В іншому півфіналі ще одна представниця Миколаєва Катерина Ченцова обіграла киянку Ольгу Сопіт (15:12). Таким чином у столиці стався «миколаївський» фінал.

У вирішальному поєдинку змагального дня Полозюк залишила більш досвідчену Ченцову без золота. Як і в півфіналі, юніорка виграла в опонентки з мінімальною перевагою – 15:14, про це повідомляє НФФУ.

Ця перемога стала дебютною для Аліни на «дорослому» національному турнірі.

У командних змаганнях на найвищу сходинку п’єдесталу змагань піднялись спортсменки з «Київ-1». Бронза Кубку України залишилась за рапіристками з «Миколаїв-1» – Наталія Коваль, Аліна Полозюк, Марія Сизарєва та Катерина Шелухіна.