Миколаївська комплексна ДЮСШ «Олімп», стала місцем проведення «олімпійського уроку» #BeActive

Спортивна зала миколаївської комплексної ДЮСШ «Олімп», яка базується у Корабельному районі,  стала місцем проведення «Олімпійського уроку».

Цей захід, який організувало регіональне відділення НОК України в Миколаївській області, відбувся в   рамках «європейського олімпійського тижня спорту», який, в свою чергу, проходить під лозунгом #BeActive.

КДЮСШ «Олімп» має багаті спортивні традиції.  Тут працюють відділення з чотирьох видів спорту – веслуванні на байдарках і каное, гандболу, футзалу та боксу. 395 дітей різного віку  під проводом 16 досвідчених наставників опановують ази улюблених спортивних дисциплін. У новому  навчальному  сезоні  в школі відкрилось ще одне спортивне відділення – з кікбоксингу.

Сьогодення КДЮСШ «Олімп»не може не тішити. Кращі вихованці школи вже голосно заявили про себе.

Майстри  спорту з веслування на байдарках Дмитро Беспалько та Катерина Гончар, кандидати в майстри з боксу Максим Зіневич, Віктор Хопенко, Ірина Радченко., гандболістки ГК «Рись» Анастасія Переходова та Вікторія Сельман. Юнацька команда з футзалу – срібний призер чемпіонату Миколаївскої області, яка посіла сьоме місце в чемпіонаті України серед спортсменів 13-14 років. 

Звичайно, ці досягнення були б неможливі без насиченого учбово-тренувального процесу.  У якому задіяні тренери Наталія Левченко, Віталій Цуркан, Ірина Дубова, Сергій Левченко, Любов Данкевич (веслування на байдарках і каное, Катерина Ткаченко (гандбол),  Віталій Бакалець, Ігор Долбілов, Олег Чабан, Олег Брага, Денис Захаров (бокс),  Олександр Максименко, Олег Возняк (футзал).

Найбільш титулований спортсмен школи – майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках Віталій Цуркан є володарем кубку світу 2017 року.  37-річний веслувальник продовжує виступати у складі збірної України, при цьому, як зазначено вище,  працюючи тренером «Олімпу», де він передає свій безцінний спортивний досвід вже своїм вихованцям.

 

Про свої спортивні звитяги, а також про своє бачення майбутнього свого виду спорту,  і не тільки, Віталій Цуркан  розповів під час «олімпійського уроку». Який відкрив виконавчий директор регіонального  відділення НОК України в Миколаївській області Вадим Кучмій. Він подякував тренерсько-викладацькому складу та учням  школи за їх відданість олімпійському руху і вручив тренерам та адміністрації «Олімпу», в тому числі директору школи Світлані Капур  подарунки від регіонального олімпійського відділення.

Після завершення урочистої церемонії відкриття «олімпійського уроку» Вадим Кучмій провів вікторину з олімпійської тематики.  Переможці вікторини, в якій взяли участь виключно юні спортсмени школи,  отримали заслужені нагороди.

А надалі вихованці КДЮСШ стали головними діючими особами  «олімпійської руханки»,  яку провів тренер з боксу Олег Брага.

«Олімпійський урок» завершився приємностями для його учасників. Юнаки та дівчата, а також їх наставники отримали олімпійські  футболки з надписом  «Вeaktive Еuropen week of sport», та  книги на олімпійську тематику. Цілком можливо, у майбутньому хтось з цих юних спортсменів вийде на старт найпрестижніших змагань планети – Олімпійських ігор. І привезе до рідного міста та рідної спортивної школу олімпійську медаль. І треба в це вірити і йти до своєї мети!

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)