ГАНДБОЛ. СУПЕРЛІГА «РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «СПАРТАК» (КИЇВ) – 28:24 (14:14) «РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «СПАРТАК» (КИЇВ) – 33:27 (18:17)

«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «СПАРТАК» (КИЇВ) – 28:24 (14:14)  «РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «СПАРТАК» (КИЇВ) – 33:27 (18:17)

Чемпіонат гандбольної жіночої суперліги, в якому традиційно беруть участь шість команд, для миколаївського «Реала» розпочався доволі вдало. В двох стартових поєдинках, які відбулись в Ужгороді, наші дівчата зуміли набрати 2 очки. Враховуючи, що вони грали зі срібним призером минулого сезону «Карпатами», цей вояж можна вважати успішним. В першому матчі реалістки зазнали мінімальної – 31:29 поразки. А друге протистояння діючі бронзові медалістки зуміли звести на свою мінімальну – 36:38 користь.

Треба зазначити, що, порівняно з минулим чемпіонатом «Реал» розпочав новий ігровий сезон з суттєво оновленим складом. Команду залишили її лідери Світлана Аксьонова, Дар’я Каганець, Христина Бабій. Ольга Шлюхтіна, Лілія Рябоконь, Катерина Тримпол.  Наталя Пархоменко, яка п’ять років працювала головним тренером «Реала», була відправлена у відставку, а тренерський штаб команди очолив Олександр Гурський, який минулого сезону був наставником команди вищої ліги ГК «Бровари». На місце гравчинь, які залишили «Реал», прийшли, в тому числі, юні гандболістки, майстерність яких, хочеться вірити, допоможе клубу боротися за нагороди елітного дивізіону вітчизняного гандболу. Нагадаємо, що два останні сезони «Реал» піднімався на медальний п’єдестал, завоювавши срібні та бронзові медалі відповідно.

Перші домашні зустрічі «Реал» проводив с київським «Спартаком». Стартове протистояння пройшло майже у рівній боротьбі Перший тайм не виявив переможця і на перерву суперники пішли за рахунку 14:14. А друга 30-хвилинка склалась більш вдало для господарок майданчика, які виграли цей ігровий відрізок з різницею у 4 м’ячі. Саме ця різниця дозволила реалісткам святкувати перемогу з рахунком 28:24. Найбільший внесок у цю звитягу зробили Анастасія Дереклєєва, яка забила 8 голів, та Валентина Фроляк, на рахунку якої 5 закинутих м’ячів.

Другий матч залишав інтригу тільки першу його половину, яка завершилась з мінімальною – 18:17 перевагою «Реала». А потім підопічні Олександра  Гурського повністю перехопили  ігрову ініціативу. В першу чергу завдяки влучним кидкам свого лідера Анастасії Дереклєєвої, яка 11 разів «розписалась» у  воротах гостей, у складі яких також була своя снайперка – Милослава Бородай, яка також закинула 11 м’ячів. Але за рівної кількості результативних кидків лідерів «Реала» та «Спартака» все вирішила влучність їх одноклубниць, і в цьому компоненті реалістки мали  вагому перевагу над своїми суперницями. Вигравши з рахунком 33:27 і здобувши три перемоги у чотирьох матчах, «Реал», в активі якого 6 очок, поки що посідає третю сходинку турнірної таблиці.