Зеленський відзначив миколаївських спортсменів президентською стипендією

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №138/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів».

Стипендії Президента України призначено 148 спортсменам та 102 тренерам. Розмір стипендій у спортсменів складатиме від 3 до 13 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, а для тренерів – у розмірі від 1 до 6,5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

У списку вартих відзаки миколаївські спортсмени та їх наставники, а саме:

За перше місце на чемпіонатах світу:

Харлан Ользі Геннадіївні – чемпіонці світу 2019 року з фехтування, у розмірі 13 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Марченко Юрію Володимировичу – тренеру чемпіонки світу 2019 року з фехтування Харлан О.Г., у розмірі 6,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

За друге місце на чемпіонатах світу:

Абраменко Олександру Володимировичу – срібному призеру чемпіонату світу 2019 року з фристайлу, у розмірі 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

За перше місце на чемпіонатах Європи:

Середі  Олексію Вікторовичу – чемпіону Європи 2019 року зі стрибків у воду, у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

За друге місце на чемпіонатах Європи серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі):

Васьків Вероніці Михайлівні – срібній призерці чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Дощенко Павлу Вадимовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Єгорову  Даниїлу Олександровичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Кириловському Роману Андрійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Нагребельному Олександру Геннадійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Сидороку Олександру Сергійовичу – срібному призеру чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного, у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Бессоновій Раїсі Василівні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Нагребельного О.Г., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Бураковій Валентині Іванівні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Сидорука О.С., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Притулі Максиму Вячеславовичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Кириловського Р.А., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Притулі Катерині Віталіївні – тренеру срібної призерки чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Васьків В.М., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Раєвській Вікторії Валентинівні – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Єгорова Д.О., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Раєвському Віталію Євгеновичу – тренеру срібного призера чемпіонату Європи 2019 року серед молоді з веслування академічного Дощенка П.В., у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)