«Я не бачу ніякого сенсу закінчувати друге коло у Першій лізі», – Сергій Кантор

 

Голова наглядової ради  МФК Миколаїв Сергій Кантор у інтерв’ю клубній прес-службі заявив, що догравати  друге коло у чемпіонаті буд нероозумно.

На даний момент у нас практично нова команда. Перш за все – ми повинні подивитися її можливості і взяти максимум очок для того, щоб підготувати плацдарм для гри в наступному сезоні (На випадок догравання чемпіонату). Сьогоднішня ситуація в цілому завдала великої фінансовий збиток всім клубам, не тільки першої ліги, але і другий, і Прем’єр-ліги. Те, що ми витратили на команду, починаючи з січня – все полетіло під хвіст. Тепер все треба починати заново. На сьогоднішній день ще немає конкретних рішень. Моя позиція наступна: я не бачу ніякого сенсу закінчувати друге коло. Економіка значно просіла і це відчувають всі: люди, підприємства і не тільки в Миколаєві і Україні, а по всьому світу. Було б розумніше закінчити цей чемпіонат в тому вигляді, в якому він є на сьогоднішній день. Зафіксувати місця, на яких залишилися команди, але без переходів в подальшому. У цьому сезоні просто пограли «в задоволення». Якщо ситуація в світі буде розвиватися позитивно – запустити діючий алгоритм в сезоні 20/21.

Якщо футболісти ще якийсь час побудуть на карантині – удасться заощадити частину коштів, зараз це важливо. Вважаю, що приблизно через місяць можна почати підготовку до нового сезону. До цього часу карантинні заходи будуть ослаблені і ми будемо тренуватися в звичайному режимі. Той протокол, який нам прийшов 8-го травня, говорить про те, що люди, які його готували, не з усіх боків його прорахували. Були дані рекомендації, які базуються на всіх нині існуючих рекомендаціях Міністерства охорони здоров’я України та всю відповідальність поклали на клуби. Відповідальності ніхто не боїться, але це не посильна міра в фінансовому плані. Один день утримання персоналу та першої команди (близько 50 осіб) обійдеться в відчутну копійку, яка порівнянна місячної зарплати МФК Миколаїв-2. Я вважаю, що зовсім безрозсудні витрати проглядаються за цими заходами. Ми не настільки багаті, що можемо собі таке дозволити. І під словом «ми» я маю на увазі не тільки МФК Миколаїв і «Екватор». Переносять чемпіонат світу, чемпіонати інших країн, Євробачення і я вважаю, що нерозумно буде нам догравати друге коло.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)