Виступи миколаївських легкоатлетів на чемпіонаті України з легкої атлетики

В Луцьку на стадіоні «Авангард» завершився  чемпіонат України з легкої атлетики. Змагання стали вирішальним етапом відбору на чемпіонат світу, який за місяць прийматиме Доха (Катар).

Миколаївська делегація легкоатлетів великими здобутками похизуватися втім, не може. Досвідчена стрибунка у висоту Оксана Окунєва травмувалася і не змогла розпочати боротьбу, а ії наступниця Юлія Козуб  у стрибках із жердиною зупинилася з результатом 3.80 на четвертому місці.

Щодо миколаївських спринтерів, то великим розчаруванням стало рішення про дискваліфікацію Олександра Соколова (фальшстарт) у фінальній стометрівці. Іван Ахмедов у 1/2 на 100м посів сьоме місце (11.38) і до фіналу не потрапив.

І лише Дмитро Вітковський потішив бронзовою нагородою, яку виборов на дистанціїї 200м, з часом 21.32.