«Do like Olympians» з відомими миколаївськими дзюдоїстами Сергієм Неботовим та Ганною Антикало!

Всеукраїнський проект від Національного олімпійського комітету України 22 серпня був реалізований миколаївським регіональним відділенням на спортивно-оздоровчій базі ФСТ Динамо в місті Очаків.

До мотиваційного заходу долучилося 70 дітей, серед яких динамівські дзюдоїсти, спортсмени миколаївської школи веслування на байдарках і каное та вихованці дитячих будинків Миколаївщини.

Зірковими гостями заходу стали вихованці ФСТ Динамо Ганна Антикало, яка нещодавно заволоділа бронзовою нагородою на Універсіаді в Неаполі та Сергій Неботов, якому вдалося записати у свій медальний залік срібло Олімпійсього юнацького фестивалю в Баку.

Після привітального слова виконавчого директора миколаївського відділення НОК України Вадима Кучмія, новоспечені призери європейських стартів розповіли про свій шлях до перемоги. Після чого юні учасники заходу булизмотивовані заволодіти і власною перемогою у командних естафетах.

Два конкурси між збірною командою «динамівців і дітей- сиріт» та командою «гребців» не змогли визначити переможця, у запеклій боротьбі команди набрали однакову кількість балів. Але після вирішального конкурсу суддівська колегія присудила перемогу збірній команді динамівців і дітей-сиріт.

На завершення спортивного свята всі його участники від НОК України отримали футболки, спортивний інвентар, сувенірну атрибутику, а головне – порцію неабиякої мотивації для подальших олімпійських звершень!

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)