«Відкриті уроки футболу» завітали в Асканію-Нову

06 жовтня на стадіоні «Асканія-Арена» пройшли «Відкриті уроки футболу» серед учнів середніх шкіл ОТГ Асканія-Нова.

Проект «Відкриті уроки футболу»  здійснюється в рамках підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Протягом споривного фестивалю юні спортсмени розважалися з м’ячем, виконували цікаві завдання, брали участь в естафетах, вчилися веселим футбольним вправам, навіть брали участь у справжніх товариських футбольних матчах, де мали нагоду познайомитися один з одним та з цим найпопулярнішим із видів спорту.

Також на одному з майданчиків діти слухали цікаву лекцію від поліцейського, який розповів їм про правила поведінки в різноманітних життєвих ситуаціях. На ділянці шкільного психолога хлопці та дівчата мали змогу пофантазувати та поспілкуватися в дружній атмосфері на різноманітні життєві теми.

Головною метою цього заходу є не досягнення результатів у змаганнях, а отримання позитивних емоцій та радості від гри та спортивних розваг. Тож «Відкриті уроки футболу» націлені на те, щоб діти, незалежно від рівня здібностей, статі та соціального статусу, долучалися та отримували задоволення від футболу та спорту в цілому.

Саме такі заходи є важливим кроком для формування цінностей здорового способу життя у підростаючого покоління, профілактики конфліктів і навіть дитячої злочинності.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)