У Миколаєві започаткували турнір з вуличного баскетболу серед школярів

У суботу, 18 травня відбувся фінальний етап турніру «Streetball EURO CUP» з вуличного баскетболу  серед шкіл, який став дебютним для Миколаєва. 15 команд, що представляють всі райони міста змагалися за можливість називатися кращою з кращих впродовж минулого тиждня. У фінал вийшли 8 команд – по 2 з кожного району.

– Я висловлюю подяку ініціаторам цього проекту – Денису Барашковському і його команді! Хочу побажати всім класних емоцій і чесної боротьби! – сказав Олександр Сєнкевич, відкриваючи турнір.

Начальник управління з питань фізичної культури і спорту, заслужений майстер спорту України Олег Машкін побажав хлопцям і дівчатам активно займатися спортом.

– Адже спорт допомагає завойовувати вершини в різних сферах життя, – зазначив Олег Машкін.

До учасників змагань звернувся і президент МБК «Миколаїв» Микола Бобров.

– Хлопці, я вітаю вас з таким спортивним святом! Спорт це життя! Хочу, щоб мерія продовжувала роботу з розвитку спорту і такі майданчики з’являлися в різних районах міста, – відзначив Бобров.


Після офіційної церемонії відкриття «Streetball EURO CUP» відбувся показовий матч між командами професійних баскетболістів і організаторів турніру. Варто зазначити, що лідером команди професіоналів став видатний миколаївський баскетболіст Олексій Онуфрієв, а команду організаторів очолив Олександр Сєнкевич.Природно, в цій дуелі сили були нерівні. Тому щоб зрівняти шанси команд на успіх, професійним баскетболістам довелося одягнути боксерські рукавички.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)