«Я віддав 20 років спорту і тепер змушений піти», – Ілля Кваша про завершення кар’єри

17-го травня в київськму центрі Спорту «Ліко» відбулась прес-конференція щодо завершення спортивної кар’єри відомого миколаївця, власника бронзи Олімпійських ігор і семиразового чемпіона Європи зі стрибків у воду – Іллі Кваші. 

На прес-конференції були обговорені питання щодо цілей на майбутнє, перспективах та пройдених спортивних етапах у кар’єрі видатного українського стрибуна.

Зі словами підтримки та побажанням успіхів до уславленого атлета звернувся президент Національного олімпійського комітету, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який вручив Кваші пам’ятну відзнаку «За вірність олімпізму» від Олімпійської родини України.

  • «Двадцять років я віддав спорту, і тепер змушений піти. Скажу, що це були незабутні роки, і я радий, що поруч зі мною були достойні люди, разом із Сергієм Назаровичем ми пройшли три Олімпіади, і весь цей час мене підтримував НОК України, Федерація, Міністерство.
  • Хоч я і завершую кар’єру, але спорт залишиться в моєму житті. Зараз, зокрема, я вже починаю свою діяльність як наставник, працюючи з аматорами. Намагатимусь і надалі докладати всіх зусиль, щоб приносити користь українському спорту», – поділився планами сам герой заходу.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)