У Миколаєві відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби

15-го вересня Палац Спорту міста Миколаєва зібрав 90 борців з усієї країни для проведення командного Чемпіонату України з греко – римської боротьби серед дорослих, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Участниками змагань стали  6 команд : «Освіта», «Динамо», «Колос», «Спартак», «Україна» та «ЗС Україна».  Миколаївську «Освіту» представляли вихованці Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи №1, які за результатами змагань посіли 4 командне місце.

Призові місця в командному заліку розподілилися таким чином: І місце – команда «ЗС Україна-2», ІІ місце –  «ЗС Україна-1», ІІІ місце – «Динамо».

В особистому заліку миколаївців : Сергій Дзюба (до 55 кг) виборов золоту нагороду (виступав за команду ЗС-Україна 1), у ваговій категорії до 72 кг Серж Озманян завоював срібло, у вазі 130 кг Антон Єремін завоював бронзу.

Автор: Элина Слюсаренко