На «Площі Зірок» відкрили іменні відзнаки на честь Ольги Харлан та Олександра Абраменка

16 листопада у Києві на Площі Зірок, яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту, з’явилися ще трипам’ятні відзнаки.

На спортивній алеї свої іменні зірки отримали  олімпійські чемпіони з Миколаєва – Ольга Харлан та Олександр Абраменко, а також багаторазова призерка Паралімпійських ігор Світлана Трифонова, – про це повідомляє  Міністертсво молоді та спорту України.

Ольга Харлан – українська фехтувальниця на шаблях, заслужений майстер спорту, олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, п’ятиразова чемпіонка світу, семикратна володарка золотих нагород першості Європи. 

Олександр Абраменко – український фристайліст, перший в Україні переможець Кубка світу в лижній акробатиці сезону 2015-2016, перший олімпійським чемпіоном з фрістайлу у складі збірної України на олімпіаді 2018 року у м. Пхьончхані (Південна Корея). 

 

“Площа Зірок” – це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста “запалюються” зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на “Площі зірок” викарбувані імена 13 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав’ялов.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)