Миколаївський «Реал» розпочав боротьбу за медалі Суперліги у ІІ етапі

Цими вихідними у жіночій гандбольній Суперлізі стартував ІІ етап регулярного чемпіонату України. У головній боротьбі за медалі команди групи А до складу якої увійшли «Галичанка», «Реал» та «Карпати» зустрілися в Ужгороді аби зіграти поєдинки 11-го туру.

В перший ігровий день гандболістки миколаївського Реала підтвердили статус команди, яка не дарма посідає другу сходинку турнірної таблиці.

7.03.2020. «Карпати» (Ужгород) – «Реал» (Миколаїв) – 28:31 (16:17)

«Реал»: Аксьонова 13, Шлюхтіна  6, Бабій 6, Макарова 3, Каганець 2, Рябокінь 1.

Тож, обігравши господарок майданчику з перевагою в три м’ячі, підопічним Наталії Пархоменко наступного ігрового дня довелося зустрітися з чинним чемпіоном Суперліги. Миколаївки гідно змагалися у першому таймі, підтвердженням чого став рівний рахунок на табло 14:14, але після перерви команда зі Львова провела вдалий атакувальний відрізок і в підсумку змогла зберегти набуте до фінального свистка.

8.03.2020. «Галичанка» (Львів) – «Реал» (Миколаїв) – 26:22 (14:14)

«Реал»: Аксьонова 10, Бабій 4, Макарова 3, Рябокінь 3, Каганець 1, Шлюхтіна 1.