«Миколаївські вікінги» здобули дебютну перемогу в сезоні!

У неділю, 12-го травня дніпровський стадіон Вихор приймав матч другого туру Української ліги з американського футболу між командами «Дніпро Юнайтед-2» та «Миколаївськими Вікінгами».

Миколаївським вікінгам, які тимчасово покинули Top League та понизилися рангом нижче до League One через кадрові проблеми, вдалося здобути дебютну перемогу в сезоні з рахунком 8:32.

Під час протистояння вікінгам вдавалося практично все. Контролюючи гру гості збільшували власну перевагу, змушуючи господарів поля підлаштовуватися під темп досвідчених суперників.

Перша чверть ознаменувалася швидким завоюванням очок, вже через декілька розіграшів лінія нападу розіграла довгий пас на 60 ярдів, разом з виносним розіграшем вікінги занесли тачдаун і успішно реалізували два додаткових бала. Дніпровці у відповідь швидко відігралися за рахунок тачдауна, але  продовжуючи боротьбу гравці захисту активізували свої позиції, а напад в свою чергу заносячи тачдауни довів зустріч до бажаної перемоги.

Наразі миколаївці займають другу позицію в турнірній таблиці з трьома балами в активі, наступний матч вікінги зіграють 25-го травня на домашній арені (стадіон Молодіжний/ДЮСШ 5).

Автор: Еліна Слюсаренко

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)