Миколаїв відсвяткував «Олімпійський день-2019!»

17-го травня на соборній площі Миколаєва спортивна громада міста масштабно відсвяткувала Олімпійський день – 2019, з нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

Олімпійський день – це справжній ярмарок спорту та здорового способу життя, який щороку проходить у всіх регіонах України й збирає до купи олімпійських чемпіонів і призерів всіх часів, фахівців та тренерів, спортсменів, усіх тих, хто працює на благо українського спорту.

В рамках спортивного свята був проведений урочистий парад, після якого усі охочі мали змогу відчути себе справжніми бігунами, пробігши традиційну Миколаївську милю. Насичена бігова програма розрахована для дітей, любителів та професіоналів. Старт забігам дали діти дошкільного віку, які успішно подолали дистанцію в 200м та люди з обмеженими можливостями, яким підкорилась дистанція – 500м. Згодом школяри, студенти та військові змагалися в естафеті 5х5 етапів по 200 м.

За підсумками забігів було проведено нагородження учасників – фінішери забігів отримали 1206 сертифікатів, призери та переможці змагань стали володарями медалей, кубків та цінних подарунків від Національного олімпійського комітету України.

 
Автор: Еліна Слюсаренко

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)