Миколаївська рапіристка Аліна Полозюк дебютувала у Кубку світу

Миколаївська рапіристка Аліна Полозюк дебютувала у Кубку світу, що проходив у Каїрі.

У командному турнірі збірна України в складі Анни Тараненко, Олександри Сенюти, Катерини Ченцової та Аліни Полозюк завершила виступ 13-ю. В 1/8 фіналу українки мало не вибили з боротьби США, однак їм не вистачило трьох очок для перемоги – 38:41, тож далі наші фехтувальниці боролись лише за 9-16-ті позиції.

У наступних зустрічах Ченцова, Тараненко, Полозюк і Сенюта спочатку програли Японії (37:44), з мінімальною перевагою обіграли румунок (33:32) і виграли одним уколом у Гонконгу (41:40), – про це повідомляє НФФУ.

Найкращий результат із українок показала Олександра Сенюта – вона єдина пробилась в 1/32 фіналу, а миколаївська спортсменка посіла 129 місце.