МБК Миколаїв переграв БК Запоріжжя з перевагою в +15 пунктів

У четвер, 28-го листопада МБК Миколаїв  переграв БК Запоріжжя  з перевагою в +15 пунктів.

Команди провели вибухову першу чверть, відмовившись від позиційного нападу та сконцентрувавшись на швидких атаках. У господарів у нападі команду тягнули захисники Петерсон та Луценко, а 4  влучних триочкових  допомогли господарям виграти чверть 27:22.

Подальші 10-хвилинки були також за миколаївцями, окрім рівної третьої чверті.

Вражаючу гру у складі корабелів демонстрував Петерсон, який  завершив матч із 37 набраними очками +  (12/18 двоочкових, 2/10 триочкових, 7/9 штрафних), 8 підбирань, 5 передач та 5 перехоплень при 2 втратах та 3 фолах.

У підсумку підопічні Віталія Чернія взяли чудовий реванш за поразку в першому колі чемпіонату та записали у свій актив третю перемогу в сезоні.

МБК Миколаїв — БК Запоріжжя 96:81 (27:22, 23:18, 22:22, 24:19)

Миколаїв: Зотов 3 + 4 передачі – 4 втрати, Петерсон 37 + 8 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень, Луценко 20, Онуфрієв 14 + 5 підбирань, Брістол 0 + 6 підбирань – старт; Хохоник 4 + 3 передачі, Давидюк, Приймак 8 + 7 підборів, Адедіран 10 + 6 підбирань.