Миколаїв втретє в сезоні поступився Дніпру

8-го лютого баскетболісти Дніпра в гостях у корабелів закривали ігровий тиждень у баскетбольній Суперлізі.

Дуже впевнено розпочали гру гості цієї зустрічі. Підлеглі Чернія були у ролі наздоганяючих, однак Петерсон, на рахунку якого 14 пунктів за 10 хвилин гри скоротив відставання наприкінці першої чверті та вивів Миколаїв вперед 23:21.

За 5 хвилин другої чверті дніпряни зрівняли рахунок 28:28, крім того, на перерву команди також пішли за рівного рахунку 39:39.

Третю чверть миколаївці програли, тож справжня боротьба розпочалася під час заключного відрізку гри.

Ривок від гостей 7:0 змусив хвилюватимуся уболівальників СК Надії, і хвилювання не були марними. Дніпряни на останніх хвилинах не втратили концентрацію та виграли матч.

Тим не менш протягом поєдинку корабели чинили гідний опір суперникам. Травма капітана Онуфрієва, втома лідерів майданчику та лімітована ротація далась взнаки, що призвело до домашньої поразки.

МБК Миколаїв – Дніпро 76:87 (23:21, 16:18, 20:22, 17:26)

МБК Миколаїв: Петерсон 29 + 9 передач + 6 підбирань – 3 втрати, Луценко 14 – 4 втрати, Давидюк 12 + 6 підбирань, Приймак 4 + 3 блок-шота, Брістол 3 + 7 підбирань – старт, Мещеряков 5, Хохоник 5 + 4 передачі, Адедиран 4, Юрченко 0.