Ніко-Баскет залишає за собою друге місце у турнірній таблиці Вищої ліги

Ніко-Баскет на домашньому майданчику двічі здолав головного конкурента у боротьбі за друге місце у турнірній таблиці Вищої ліги.

Першу чверть першої зустрічі Ніко-Баскет хоча й мінімально, але програв, а у другій ривок 15:3 та 50% реалізації триочкових кидків дав змогу господарям залишити першу половину гри за собою.

Після перерви миколаївці продовжили нарощувати перевагу, а суперники напроти втратили надію встановити паритет. Таким чином, підлеглі Валентина Берестнєва в першому поєдинку здобули впевнену перемогу над гостями з +30.

Ніко-Баскет – СумДУ – 97:67 (21:22, 30:12, 19:16, 27:17).

«Ніко-Баскет»: Боднар 20, Горобченко 14, Заплотинський 13, Шепіль 12, Лук’ян 11, Ожегов 10, Лихой 8, Штанько 6, Гарбар 3.

Варто відзначити, що рахунок минулої гри зовсім не відповідає ігровим кондиціям сумчан, тому від наступного поєдинку всі очікували баскетбольної битви.

Доленосним для Ніко-Баскета став заключний відрізок, адже гандикап +17 здобутий у минулій чверті миколаївці розгубили. Тож доля драматичної зустрічі вирішувалась на останніх секундах. У підсумку переможні 2 очки від Горобченко принесли миколаївському колективу другу  перемогу над СумДУ.

Ніко-Баскет – СумДУ – 85:83 (24:22, 24:21, 25:21, 12:19).

«Ніко-Баскет»:Шепіль 24, Заплотинський 20, Лук’ян 12, Ожегов 7, Лихой 6, Штанько 6, Боднар 5, Горобченко 5.