Миколаївська спортсменка Анна Гонтарь у складі паралімпійської збірної України тріумфально виборола 4 медалі на чемпіонаті Європи

На цьогорічному чемпіонаті Європи із плавання українська паралімпійська збірна виборола 106 медалей, зайнявши перше місце серед країн учасниць. На рахунку українських спортсменів 33 золотих, 44 срібних і 29 бронзових медалей.

У чемпіонаті в Дубліні взяли участь п’ять миколаївських спортсменів : Анна Гонтар, Богдан Гриненко, Андрій Козленко та Сергій Паламарчук.

Анна Гонтарь – 14-річна дебютантка чемпіонату Європи, котрій вдалося вибороти – золоту, срібну та дві бронзові медалі. Юна спортсменка зізнається, що плавати почала винятково задля реабілітації, але гарні результати відзначили тренери. А батьки та друзі – підтримали.

• Мені легше у воді стає, для мене вода – це все, це моє життя! Я коли вперше виступила на змаганнях, я показала дуже гарний час. И вони були дуже здивовані й почали возити мене далі по змаганнях, – розповіла юна чемпіонка з плавання кореспондентам “5-го каналу”.

У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з 40 країн світу. Першість у Європі завоювали українці -106 медалей, другою у медальному заліку стала команда Італії, яка виборола 72 медалі, третє місце посіла команда Великої Британії – 55 нагород.