Ліга Миронюка: Миколаївські рапіристи посіли друге командне місце

У Києві відбувся етап дитячої Ліги Миронюка, на якому за медалі найвищого ґатунку змагались рапіристки з усієї країни.

Найбільше нагород здобули господарі доріжок, в активі яких 4 золота, 2 срібла і 8 бронз. Другими за цим показником стали представники Миколаєва, що привезли додому 2 золота, 4 срібла та 1 бронзу. Трійку найліпших замкнули спортсмени з Чернівців – 3 бронзи,  –  про це повідомляє НФФУ.

Серед наймолодших рапіристів на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись миколаївська фехтувальниця Олександра Чигрина та киянин Марк Бєлий-Шемардін. Срібними призерами стали Максим Служенко та Варвара Волкова з Миколаєва. Бронзові медалі вибороли кияни Марія Кадун, Анна Городиська, а також Іван Спинул і Андрій Чебан із Чернівців.

У віковій категорії 2007-2008 р.н. найкращі результати показали кияни Євгенія Лизак і Артем Качний із Миколаєва. Віце-чемпіонами стали столична фехтувальниця Мілана Степовик і Роман Папішев із Миколаєва. На третьому місці виступ завершили кияни Гліб Мухопад і Нікіта Степанов, а також миколаївська рапіристка Анастасія Цюро та Павла Злонікова з Чернівців.

У змаганнях серед спортсменів 2005-2008 р.н. золото дісталось господарям доріжок Софії Шмідт і Ярославу Власюку. Срібло виграли Максим Левицький із Миколаєва та киянка Юлія Шингирій. Бронзові нагороди залишились за представниками столиці Валентиною Дерменджи, Міланою Степовик, Назаром Нестолієм і Андрієм Черкашиним.   

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)