Лідер Ніко-Баскета Михайло Горобченко залишив команду заради виступів у Суперлізі

Один з лідерів миколаївської баскетбольної команди Ніко-Баскет, яка виступає у Вищій лізі України залишив команду заради  виступів у Суперлізі. Наразі Михайло Горобченко є гравцем Київ-Бааскета. Новачок Київ-Баскета минулий рік провів у Ніко-Баскеті ,зіграв у  38-ми  іграх,  заробив 12,3 очка, 5,2 підбирання, 6,4 передачі в середньому за матч. Влітку Горбченко у складі збірної України U-20, у якій був капітаном, зберіг прописку у Дивізіоні А. Тепер хлопець готовий відкрити нову сторінку у своїй кар’єрі, вже на новому рівні – як гравець команди Суперліги. В інтервью клубній прес-службі Михайло розповів про найближчі плани.

– Тільки но я закінчив виступи на чемпіонаті Європи U-20 і повернувся додому, мій агент ознайомив мене з усіма варіантами продовження кар’єри. Серед них був і Київ-Баскет. А це ж команда Суперліги. Певний час я все одно думав, бо мав варіант з Миколаєва (з команди НІКО-Баскет, у якій Михайло відіграв попередній сезон )

– Що тебе привабило у варіанті з Київ-Баскетом? Що команда вирішуватиме серйозні завдання у Суперлізі?
– Думаю і сподіваюся, що так. Інтуїтивно відчуваю, що пасти задніх не будемо, навпаки – боротимемося за чемпіонський титул. А там подивимося.

– З Валентином Берестнєвим, головним тренером Ніко-Баскета мав розмову, коли прийняв рішення?
– Багато з ним розмовляв. І після збірної. Він мені телефонував, пропонував, говорив, що дуже бажає, щоб я залишився. Я був у роздумах, але усе ж таки прийняв рішення на користь Суперліги, що хочу зростати, як гравець. Я йому написав смс, потім ми зідзвонилися, і дійшли до спільної думки, що ніхто ні на кого не ображається, усе добре. Берестнєв сказав: прикро, що не залишився, але бажаю тобі удачі, у майбутньому може ще побачимося і попрацюємо!

– З якими сподіваннями їдеш до столиці?
– Відверто кажучи, поки що не уявляю, як усе це буде – нова команда, нові гравці, новий тренер. Сподіваюся, увійду до складу і не буде жодних претензій до мене.

– Одного разу ти вже «вливався» до команди, Щоправда, Вищої ліги – Ніко-Баскета. Досвід маєш.
– Ну, так. Але ж тут будуть хлопці більш старші і більш досвідчені. Подивимося, як буде – я молодий гравець.

– Втім, доробок маєш. Недарма був капітаном молодіжної збірної. Твоє прізвище – на слуху.
– Я над цим не задумуюся, чесно.

– Після завершення чемпіонату Європи підтримував себе у формі чи розслаблявся?
– Тиждень відпочив, з батьками провів час. А так, щоденно займаюся –просто неба і у тренажерному залі. У 3х3 граю, а за 5х5 вже скучив.

– Ти, напевно,  хвилюєшся у передчутті перших зборів у Київ-Баскеті?
– Не те, щоб хвилююсь, але в очікуванні. Бо ще нема конкретики, яку роль гратиму у команді. Як приїду, уже тоді налаштовуватимуся і дивитимуся, що і як.

– З кимось з новачків Київ-Баскета знайомий?
– Минулого року у Миколаєві грав Денис Носков, можна сказати, пару разів з ним спілкувалися, трохи одне одного знаємо. З 15-го серпня почну знайомитися і з іншими хлопцями.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)