Дебют миколаївського спринтера Олександра Соколова на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

12 серпня, в завершальний день чемпіонату  Європи – 2018 з легкої атлетики, за Україну у складі чоловічої  естафетної команди на 4х100 метрів  біг миколаївський спринтер, студент НУК ім. Адмірала Макарова, не одноразовий призер чемпіонату України – Олександр Соколов.

Дебют  20-річного миколаївця стартував 7 серпня,  попередній забіг на 100 м  Олександр пробіг за  10,43 секунди. Це був шостий результат, і для виходу з кваліфікації йому не вистачило 0,1 секунди.  Тому проявити себе ще раз наймолодшому спринтеру чемпіонату вдалося у фіналі у  складі чоловічої  естафетної збірної України 4х100 м.

Результат української команди, в складі якої виступали Олександр Соколов, Еміль Ібрагімов, Володимир Супрун і Сергій Смелик, – 38.71 секунди, зайнявши  5-е місце,  хлопці всього кілька сотих не дотягнули  до національного рекорду.

Миколаївський бігун Олександр Соколов прокоментував виступ в естафеті 4х100 метрів на чемпіонаті Європи-2018 в Берліні:

«Я тут нова людина. Хлопці мене підтримували. Разом з ними, в команді, веселіше виступати, ніж, коли біжиш за себе. Намагався хлопцям допомагати у всьому. Думаю, що перша передача була досить хороша ».

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)