Херсонські піраньї зазнали нищівної поразки від миколаївського «Реалу»

У рамках 9-го туру чемпіонату України підопічні Наталії Пархоменко зіграли передостанні матчі першого кола проти херсонської Дніпрянки.

На майданчику ДЮСШ у місті Городенка Івано-Франківської області гандболістки миколаївського Реала двічі переграли свого найзапеклішого ворога у жіночій Суперлізі, посіли третю сходинку турнірної таблиці та практично забезпечили собі вихід у групу А.

У дебютному поєдинку Миколаїв рушійною силою побіг у напад, що принесло  у результаті ривок 4:0. Свій перший гол команда Бориса Милославського реалізувала лише на 9-ій хвилині. Варто зазначити, що спроби у Дніпрянки були, але Владислава Граненко гідно захищала свої володіння. Після перерви гості весь час були у ролі наздоганяючих, а гравчині Реалу попри комфортну перевагу у рахунку не розслаблялися ні на мить, продовжуючи нарощувати перевагу.

Перший матч: «Реал» (Миколаїв) – «Дніпрянка» (Херсон) – 24:18 (13: 6).

«Реал»: Аксьонова 7, Макарова 6, Слободян  3, Бабій 3, Рябоконь  2, Ткаченко  1, Ситенькая 1, Каганець 1.

«Дніпрянка»:Дябло 5, Лисенко 5, Павлик 3, Іщенко 3, Калигіна 2.

Наступного ігрового дня несподіванок не сталося. У матчі-відповіді натяк на реванш при рівній грі 12:11 був лише у першій тридцятихвилинці. У другому таймі херсонські піраньї не змогли протидіяти атакувальним маневрам своїх суперниць та зазнали другої поразки у південному дербі.

Другий матч: «Реал» (Миколаїв) – «Дніпрянка» (Херсон) – 31:25 (12:11).

«Реал»: Аксьонова 11, Слободян 6, Макарова 4, Бабій4, Рябоконь 1, Козлова 1, Шлюхтіна 1, Ткаченко 1, Висоцька 1, Каганець 1.

«Дніпрянка»: Іщенко 6, Дябло 4, Морозенко 4, Лисенко 3, Павлик 2, Калигіна 2, Горенко 1, Танченко 1, Ткач 1, Комарова 1.

Автор: Еліна Слюсаренко