![](http://mksport.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/86722704_10157650680388301_6129003719636811776_o-300x300.jpg)
Сьогодні, 16-го лютого, в іспанському Мадриді завершився перший етап Гран-Прі FINA зі стрибків у воду у 2020 році. У змаганнях на 3-метровому трампліні миколаївські стрибунки Олена Федорова та Діана Шелестюк у синхронних стрибках вибороли бронзові нагороди з результатом 260,40.
![](http://mksport.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/86707281_10157650680458301_2104335006385045504_o-300x300.jpg)
Першість здобули представниці США, друге місце у Австралії. У боротьбі за третє місце українки змагалися з Нідерландами.
Leave a Comment