Фристайлу у Миколаєві бути!

Фристайлу у Миколаєві бути! – таку заяву в ефірі програми «Новий день» зробив миколаївський тренер з акробатики та загальної фізичної підготовки Андрій Олексійович Тарасов.

Андрій повідомив, що влітку під час  наради на чолі з Вікорією Москаленко та Євгеном Шевченко  було вирішенно створити секцію з фристайлу  на території ФОК Намив та розповів яким чином буде налагоджений тренувальний процес.

  • Займатися будемо в ФОК Намив з двома не великими групами по 10 чоловік у кожній. Оптимальний вік для того аби розпочти займатися фристайлом 6-8 років, це учні 1-3х класів, адже у фристайлі неабияк важлива розтяжка і цей  вік ідеально підходить для того щоб адаптувати сустави і м’язи дитини до фізичної діяльності.

  • Я відвідав декілька загальноосвітніх навчальних закладів які розташовані в районі Намиву і можу зробити висновок що діти та батьки не знайомі з цим видом спорту, тому відносяться скептично, але я закликаю не боятися. 

  • Тренування абсолютно безкоштовні. Дітям такого віку дозволяється тренуватися по 2 години, аби не було перевтоми, тому 3 рази на тиждень (понеділок – середа -п’ятниця). Ми будемо займатися акробатикою, батутною підготовкою, плаванням.

  • Деякі говорять що південь України не сприятливий регіон для фристайлу. Але я так не важаю. Найбільша кількість годин на підготовку наших спортсменів перед змаганнями  відводиться саме на плавання. У нас більш сприятливий клімат для цього, ніж у Карпатах. 

  • Що стосується трампліну який наразі знаходиться в ганебному стані, то адміністрація міста має наміри відновити та реконструювати його. За підрахунками на ремонтні роботи знадобиться 8 – 10 мільйонів гривень.  

  • В наш час у дітей в голові інформатика. Я вболіваю за те, аби батьки просто приводили дітей в спортивний зал, якщо не на фристайл то у будь-яку іншу секцію.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)