Фінал чемпіонату Європи-2018 з легкої алтетики : відома миколаївська висотниця займає 10 позицію

На Об’єднаний Чемпіонат Європи-2018 з літніх видів спорту, який проходить з 2 по 12 серпня в місті Глазго (Великобританія) і в Берліні (Німеччина) в складі української збірної зі стрибків у висоту вирушила відома миколаївська легкоатлетка Оксана Окунєва.

Подолавши кваліфікацію з результатом 1.86 см  Оксана пройшла до фіналу разом зі своїми колегами по збірній, в фіналі Україну представили ще дві стрибунки у висоту – Юлія Левченко та Катерина Табашнік.

І так, наша землячка почала зі стрибка на 1.82 см, потім успішно подолала висоту 1.87 см, але бар’єр на 1.91 см Оксані не скорився. Свій виступ на ЧЄ-2018 з літніх видів спорту Окунева завершила на 10 позиції в заліковій таблиці.

Що стосується Юлії Левченко – стрибунка зупинилася на 1,91 см і зайняла 9 місце в списку, а Катерина Табашнік показавши кращий результат серед «синьо-жовтих» – 1,94 см фінішувала п’ятою.

Не зважаючи на те, що  у фінальному виступі дівчата не завоювали призових місць, їм вдалося найголовніше –  гідно представити країну і підкорити свої особисті висоти. Бажаємо українським спортсменкам майбутніх “високих” здобутків та великих перемог!