Вихованці миколаївської школи боксу стали двократними чемпіонами України

12-го травня в Одеській області відбувся чемпіонат України з боксу серед школярів 2005-2006 років народження. Вихованці миколаївської школи боксу Кирило Баженов та Анатолій Єм стали двократними чемпіонами України!

Баженов (вагова категорія до 44,5 кг) роздільним рішенням суддів 4:1 виграв у боксера з Київської області Марка Ломакіна, а Анатолій ЄМ (вагова категорія до 48 кг) одноголосно 5:0 у Юрія Дегтяренка з Волинської області.

В обох поєдинках переважала в більшій мірі тактична боротьба і намагання спортсменів виконати установку тренера, як часто і відбувається в фіналі, коли зустрічаються практично однакові по силам суперники. На радість, наші юні боксери змогли витримати психологічний вантаж, заслужено перемогти і завоювати звання чемпіонів України.

Відзначимо, що бронзовим призером цього чемпіонату у ваговій категорії до 80 кг став ще один миколаївець миколаївець Богдан Пархомов.