Відбулася IX Асамблея Миколаївського осередку НОК України

17-го лютого у стінах Миколаївської обласної державної адміністрації було проведено IX Асамблею  регіонального відділення НОК України в Миколаївській області, яка підбила підсумки роботи осередку у минулому році та розглянула ряд важливих питань розбудови олімпійського руху на Миколаївщині.

44 присутні делегати на чолі з заступником голови обласної ради Андрієм Кротовим та начальником Управління молоді та спорту облдержадміністрації Віктором Гінкулом під час асамблеї прослухали звіт виконавчого директора осередку Кучмія В.О. «Про роботу та досягнення регіонального відділення за 2019 рік».

Надалі, у ході засідання перший заступник голови відділення Прокопович В.В. прозвітував про план роботи на 2020 рік. Розглядаючи дане питання начальник Управління молоді та спорту облдержадміністрації Віктор Гінкул запропонував представникам спортивних федерацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту  долучитися до ініціативи Управління молоді та спорту облдержадміністрації та НОК України в Миколаївській області – організувати у поточному році на спортивних локаціях міста масштабний спортивний фестиваль.

Також було прийнято ряд рішень:

1.Включення до складу відділення нових членів.

2.Припинення повноважень голови відділення НОК України в Миколаївській області Шевченком Є.В.

У підсумку Асамблея визнала роботу відділення за минулий рік задовільною та утвердила дату (20-го лютого 2020 року) наступної позачергової Асамблеї, яка буде присвячена перевиборам нового голови відділення. 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)