Веслувальники змагаються на честь першого олімпійця Миколаївщини!

21 червня на водній базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное ім. героя-десантника М. Гуцаленка стартував XV обласний чемпіонат, приурочений пам’яті 10-разового чемпіона СРСР, фіналіста олімпійських ігор у Мельбурні, Заслуженого тренера України Євгена Яциненко.

У дводенних змаганнях візьмуть участь більш ніж 200 спортсменів із міста Миколаєва (а саме вихованці КДЮСШ Олімп, КДЮСШ Комунарівець та СДЮСШОР), Первомайська та Баштанки у віковій категорії від 2003 до 2008 року народження.

Окрім вшанування пам’яті першого олімпійця Миколаївщини тренерський штаб та їх вихованці мали нагоду відсвяткувати 50-ту річницю від дня створення СДЮСШОР  ім. Миколи Гуцаленка. 

На урочистому параді з привітальним словом виступили: начальник управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Олег Машкін, в.о. начальника управління молоді та спорту Миколаївської ОДА Віктор Гінкул, президент Миколаївської обласної федерації веслування на байдарках і каное Олександр Скляр та ветеран спорту і напарник Євгена Яциненка – Конников Микола Федорович, який зауважив, що  – «Людина жива, доки про неї пам’ятають. Я вельми вдячний усім присутнім, що ці перегони відбуваються на честь чоловіка, з котрим я ділив спеку та холод, воду та човен. Від щирого серця бажаю вам крокувати по стежці, яка веде до олімпійських висот!»

Варто відзначити, що спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное імені героя-десантника Гуцаленка виховала зіркову плеяду спортсменів, які прославляють місто та країну на європейських теренах. Серед них Ралчева Марія, Колесник Юлія, Кошман Михайло, Черноморов Кирило, Беспалько Дмитро, Затуливітер Павло та Людмила Кукліновська, яка змагатиметься на ІІ Олімпіських Іграх, що проходитимуть з 21 по 30 червня у білоруській столиці.

Автор: Еліна Слюсаренко

 

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)