В Очакові провели #OlympicLab для дітей- переселенців з Луганщини

Цими вихідними на території спортивно- оздоровчого табору ФСТ «Динамо» що розташований в  м.Очаків, представники Регіонального відділення НОК України в Миколаївській області продовжили популяризувати всеукраїнський проект – OlympiсLab.

На цей раз участниками проекту стали діти-переселенці с Луганської області. “Здоровий спосіб життя та олімпійські цінності”– під цим закликом головний секретар НОК – Вадим Кучмій виступив перед спортсменами із привітальним словом та лекцією на тему “Ментальне тренування як компонент психологічної підготовки у спорті”.Загалом в  модулі «Ментальне тренування» взяли участь  понад 30 юних спортсменів. Багаторазова чемпіонка України з дзюдо Садовська Світлана наголосила на тому, що  наполегливість та щоденна праця – це компоненти які є складовою частиною на шляху до переможного п’єдесталу.

Після теоритичної частини, майбутні чемпіони провели фізкульт-зарядку на чолі з тренером ДЮСШ з легкої атлетики міста Старобельск /Луганської області  та під пильним наглядом тренера ФСТ Динамо, багаторазовою чемпіонкою України з дзюдо Садовською Світланою Юріївною.

На завершення спортивного свята діти позмагалися в олімпійській вікторині, отримали подарунки від Національного олімпійського комітету та забезпечили один одного пам’ятними селфі.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)