Уродженець Миколаївщини здобув для «Динамо» путівку в чвертьфінал Кубка України

30 жовтня у рамках 1/8 фіналу розіграшу Кубка України відбулося «українське класичне» між«Динамо» та «Шахтарем». Перемогу та вихід у чвертьфінал святкували біло-сині.

Рахунок у принциповому поєдинку відкрили господарі, зрештою з часом гірники зрівняли шанси на перемогу, але  вже на 109 хвилині уродженець Миколаївщини, чемпіон світу 2019 року  Денис Попов  вколотив м’яча до сітки з лінії воротарського майданчика. У підсумку, перемога «Динамо» з рахунком 2:1.

Раніше Попов взяв участь у 3-х матчах УПЛ (в одному з них – в минулому сезоні), а також у матчі Ліги Європи проти “Копенгагена”. У своєму дебютному поєдинку за “Динамо” в Кубку України Денис відзначився голом, який має всі шанси стати культовим в історії клубу, – про це повідомляє прес-служба Динамо.

“Дуже хотів забити і в попередніх матчах, не виходило, не міг знайти м’яч. І в цьому матчі шукав, були передумови хороші, але не міг зустрітися з м’ячем. А тут уже відчув, що час, зрозумів, куди треба бігти. І Карлос дуже давно говорив, що буде на кутовому завжди шукати мене. І знайшов”, – сказав після матчу Денис Попов у коментарі для телеканалу 2+2.