ULAF: – Николаевские «Викинги» отказались бороться за выход в финал

                                                                     фото: Андрей Слива

В воскресенье, 21 октября  на очаковском стадионе Артания николаевская команда по американскому футболу в  WILD CARD раунде обыграла мариупольских «Дельфинов»  со счетом 26:0. 

Победа над «Азовскими дельфинами» позволила викингам стать полуфиналистами чемпионата, но на следующий день после победного выезда на официальной странице Украинской лиги по американскому футболу появилось следующие сообщение: 

  • Увага ‼️Після нещодавнього раунду вайлд кард у дивізіоні Б визначився другий півфіналіст – Миколаївські Вікінги. Після консультацій з Контрольно дисциплінарним комітетом УЛАФ, маючи на меті зручність та комфорт глядачів фіналу, попередню зустріч з Львівськими Левами та ще цілий ряд факторів було прийнято непросте рішення. Вікінги відмовляються від боротьби за вихід в фінал. Завдяки цьому фінал можливо провести вже цими вихідними які обіцяють стати одними з останніх прийнятних, з точки зору погодніх умов. Отож обирайте за кого з фіналістів ви будете вболівати 28 жовтня оскільки попри холодну погоду матч має бути екстримально гарячим! – cообщает ULAF.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)