У миколаївських стрибунів у воду дюжина нагород Відкритого кубка України!

З 12-го березня у столичному Центрі Спорту «Ліко» проходить Відкритий кубок України зі стрибків у воду.

За звання переможців миколаївські вихованці МО ШВСМ та КДЮСШ Україна змагаються з представниками Луганської, Харківської, Донецької, Дніпропетрівської, Вінницької, Київської області, а також зі спортсменами з Вірменії, Греції, Грузії та Литви.

Так, за результатами змагань миколаївці гідно представили Миколаївщину, зібравши повний комплект нагород.

У змаганнях на метровому трампліні серед жінок беззаперечну перемогу – (252,65) здобула Олена Федорова, друге місце посіла Діана Шелестюк, а замкнула трійку лідерів ще одна миколаївка Вікторія Яновська.

На трампліні 3м в індивідуальних стрибках Олена Федорова стала срібною призеркою змагань,  Діані Шелестюк дісталася бронза. На тому ж олімпійському трампліні 3м, але у синхронних стрибках Федорова Олена/Шелестюк Діана здобули срібло, набравши 261,00 балла, а Байло Ксенія та Яновська Вікторія бронзу.

Серед чоловіків у змаганнях на метровому трампліні бронзовим призером став Данило Коновалов.

У командних перегонах Team Event з результатом 263,75 Байло Ксенія та Савченко Роман здобули бронзові медалі.