У Миколаєві відбувся масштабний Кубок області з кіокусін карате 2020

У Миколаєві відбувся Х-й ювілейний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате серед дітей, юнаків, дівчат та чоловіків. Турнір був організований Філією Федерації Кіокусін кай України в Миколаївській області. У чемпіонаті брали участь команди з Миколаєва, Первомайська, Снігурівки, Нової Одеси, Баштанки, Очакова та с.м.т. Березнегувате і Врадіївка.

Під час урочистої частини заходу було підбито підсумки за 2019 рік:

 – «Кращий боєць 2019» Анастасія Давиденко, бронзова призерка Кубку світу серед юніорок KWU 2019  (Болгарія, Варна);

– «Кращий боєць 2019» Владислав Ніколаєв, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді KWF 2019  (Португалія, Порто);

– «Кращий тренер 2019 серед молоді» Дмитро Ніколаєв.

– «Кращий тренер 2019 серед юніорів» Юрій Галімон.

Боротьба за «Кубок області» була нелегкою, команди були сильними та добре підготовленими. З кожним роком кількість учасників збільшується, а спортсмени демонструють все вищі досягнення.

Юних спортсменів підтримувала велика кількість вболівальників, які стали свідками того, як каратекі до останнього боролися за те, щоб одержати перемогу і порадували всіх присутніх щасливими миттєвостями.

Спортсмени гідно билися за золото в 34 категоріях. За підсумками турніру І-е командне місце зайняла команда м. Первомайська (23 нагороди з них – 9 золотих, 10 срібних, 4 бронзових), ІІ-е – команда м. Миколаєва (25 нагород з них – 8 золотих, 11 срібних, 5 бронзових), ІІІ-є – команда м.Снігурівки (19 нагород з них – 7 золотих, 6 срібних, 6 бронзових).

До турніру спортсмени готувалися під керівництвом своїх тренерів – Дмитра Ніколаєва, Юрія Галімона, Олега Павленка, Євгенія Цихоні, Юрія Довбиша, Владислава Ніколаєва, Володимира Гурова, Ільгара Ібрагімова, Людмили Кульбацької.

 

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)