У Миколаєві відбувся Кубок України серед юніорів з греко-римської боротьби

9-10 листопада у миколаївському палаці Спорту відбувся Кубок України серед юніорів (1999-2001 р.н) з греко-римської боротьби. Спортсмени з різних куточків України змагалися у 10 вагових категоріях від 55 до 130 кг.

Миколаївським представникам не вдалося вибороти призові місця, але за крок від п’єдесталу зупинився  вихованець Моккдюсш № 1 Гринчук Сергій, який зайняв п’яте місце у ваговій категорії 55кг, поступившись у впертій боротьбі спортсмену з Кривого Рогу з рахунком 16:18. П’яте місце також посів Резніков Володимир у ваговій категорії 97 кг. 

За результатами змагань призові місця посіли:

Керівник суддівської колегії – директор миколаївської областної комунальної школи № 1 – Васильєв К.В.

55 кг: 1 місце- Кузько В.(зап.зсу),  2 – Завертайло Г. (дон.у),  3- Нікітін Д.(Київ) та Язонтов М.(Дніпро). 

 60 кг: 1 місце- Крупський Т.(Київська зсу), 2-  Рафа В.(Київська мон), 3- Яременко А.(Жит.дюсш) та Лю М.(кдюсш авангард,Полтава).

63 кг: 1 місце- Мирошник Д.(зап.зсу), 2- Ухатюк М.(Харківська мон),  3-Васильківський В.(Київська мон) та Борисенко В.(дон.зсу). 

67 кг: 1 місце- Левченко Н.(Дніпровська мон), 2- Максютенко І.(Київ, д-атлант),  3- Політаєв М.(Луганська мон) та Бабін В.(Житомирська дюсш).

72 кг: 1 місце- Бичков І.(Вінницька мкшвсм), 2- Слєпушкін А.(Харківська мон),  3- Єрмаков Д.(Київська мон) та Панасюк В.(Київська зсу)

77 кг: 1 місце- Васецький Д.(швсм,Дніпро),  2- Примаченко О.(Черкаси),  3- Ломако Є.(Київ,мон) та Абдуразаков А.(д-атлант,Київ)

82 кг: 1 місце- Андрійович В.(Київська зсу),  2- Конв Р.(Харків), 3- Шевченко Н.(Черкаси) та Подакін А.( Луганськ).

87 кг: 1 місце- Шадт Д.(Харків), 2- Романів Н.(Івано-Франківськ), 3- Пєнков Д. та Шкляренко В.(Київ).

97кг: 1 місце- Євдокімов О.(Зап.Д), 2- Бугаєв І.(Вінниця), 3- Шестак І. та Махуд.Х.(Київ).

130 кг: 1 місце- Коваленко В.(Харків), 2- Вишнивецький М.(Харків), 3- Опрелянський Б.(Рівне) та Калашніков С.(Луганськ).

Leave a Comment

(required)

(required)