У Миколаєві проходить Відкритий чемпіонат області з кінного спорту

25-го жовтня  в Миколаєві стартував Відкритий чемпіонат області з кінного спорту  серед дітей, молоді та дорослих.

Закривати сезон 2018 року участники змагань з’їхалися на територію Філії “Південний племконецентр” ДП “Конярство України” з Херсона, Скадовська та Миколаєва.

У перший день конкуристи  долали перешкоди до 110 см. Золото здобула спортсменка із Миколаєва – Авдеєва Марія, яка розділила нагорду разом із своїм підлеглим на кличку Діамант.  Друге місце посів Тітов Дмитро (Миколаїв З.П), третє у Васильєва Максима (Скадовськ).

26-го жовтня, під час маршруту № 3  Марія та Діамант знову стали  переможцями. Срібло чемпіонату  також захистив Тітов Дмитро, третє місце виборола Богданова Влада.

Відзначимо, що миколаївські спортсмени стали абсолютними лідерами  чемпіонату області.