У Миколаєві пройшли всеукраїнські змагання з фехтування на шаблях серед кадетів

У жіночому турнірі за золото змагались господарки доріжок – Олександра Бондар и Дар’я Бульба. У вирішальному поєдинку сильнішою виявилась Бондар, яка перемогла опонентку з чималою перевагою – 15:5. Бронзу змагань здобули киянка Софія Головкіна, а також ще одна представниця Миколаєва Ольга Ківало. На шляху до фіналу Головкіна поступилась майбутній чемпіонці – 10:15, а Ківало не впоралась із Бульбою – 9:15, про це повідомляє НФФУ.

Серед хлопців «пальма першості» залишилась за одеситом Іваном Гайсіном. У дуелі за золоту медаль він здолав київського шабліста Олександра Григорука – 15:11. На третій сходинці зупинились В’ячеслав Дзюба з Миколаєва та ще один одесит Тимур Терзи. В 1/2 фіналу обидва хлопці поступились з рахунком 10:15. Дзюба не зміг зупинити Гайсіна, а Терзи – Григорука.

Киянка Анна Тараненко стала переможницею турніру. Паралельно в іншому півфінальному бою місцева рапіристка Аліна Полозюк виявилась сильнішою Катерини Буденко з Києва – 15:10.

У фіналі найсильніших на рапірах серед юніорів зустрілися киянка Тараненко – та миколаївка Полозюк. Анна Тараненко виграла в суперниці з перевагою у 8 уколів – 15:7. Таким чином Тараненко розпочала сезон із золотої медалі та закріпилась на першій позиції всеукраїнського рейтингу юніорів.

фото: John Moffitt

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)